utorak, 22. listopada 2013.

Recenzija Revelique high shine ruževa za usne i swatchevi Catrice pečenih sjenila.... ;)



Da, znam, totalno sam "poranila" sa recenzijom ali nedostatak slobodnog vremena i previše obaveza mi nisu baš dali da ova objava bude prije. Ali, što se duže čeka, slađe je ;)...

Htjela sam naravno, da recenziju ruževa ne pišem na prvi pogled i na prvo nanošenje, što mi inače smeta kod osoba koje se bave make-up blogovima.

Tako da sam svjesna riječi "recenzija" ruževe nanosila više puta, u različitim uslovima, različitim prigodama itd...


Revelique ruževe sam osvojila u nagradnoj igri za najbolji jesenski make-up koja je bila objavljena na njihovoj facebook stranici (link stranice ću postaviti na dnu recenzije).

Obradovala sam se što ću svojoj make-up kolekciji dodati još proizvoda, i nestrpljivo sam isčekivala da stignu...

Stigle su 2 nijanse ruža (40 - sophia)  i  (30- liz). 

Znam da slike nisu bas jasne, ali  je moj aparat odbijao svaku saradnju :)

Na prvi pogled su mi izgledali mat, bez sjaja, pa me zbunjivao njihov naziv "High shine lipstick".





Nakon nanošenja sam primijetila da se doslovno "tope" na usnama i da njihova tekstura sadrži sjaj koji se tek stvara pri nanošenju. Ta činjenica me oduševila.

                 
Sada slijede swatchevi nijanse 30-liz (u prostoriji, i na dnevnom svjetlu)  i kako izgleda na usnama na dnevnoj svjetlosti

Prva slika (swatch) je slikana unutra, dok je druga slika (swatch ) na dnevnom svjetlu :) Treća slika pokazuje kako ruž izgleda na usnama na dnevnom svjetlu :)


Swatchevi nijanse 40-sophia (u prostoriji, i na dnevnom svjetlu) i kako ruž izgleda na usnama na dnevnoj svjetlosti :) 



Prva slika (swatch) je slikana unutra, dok je druga slika (swatch ) na dnevnom svjetlu :) Treća slika pokazuje kako ruž izgleda na usnama na dnevnom svjetlu :) 




Ruževi su ekstra kremaste teksture, jako pigmentirani i ne sadrže shimmer (škljokice) već samo sjaj.
Nemaju jak miris, imaju savršen oblik za nanošenje na usne i traju relativno dugo (2-3 sata).

Ambalaža je čvrsta i super kvalitetna, crne je boje, nema nekih nepotrebnih detalja, tako da je decentna i naglašava da su više radili na sadržaju nego na šarenolikom pakiranju što je kod mene ogroman plus.

Sve u svemu, preporučujem ruževe definitivno, jer su ispunili sve uslove koji ruž treba da ispuni.
Isprobajte, nećete se pokajati... ;)





I naravno, odlučila sam da ubacim swatcheve još jednog proizvoda, kao iskupljenje zato što ste recenziju ruževa dugo čekali, a to je Catrice baked eyeshadow (pečena sjena).


Nijansa je C03-The winning cream, jako su pigmentirane, sadrže shimmer i mogu se nanositi vlažno i suho.




Na lijevoj slici, prvi trag je ostavljen suho, dok je drugi ostavljen vlažnim aplikatorom.
Svakako savjetujem da koristite "mokru tehniku" šminkanja, boje su intenzivnije i duže traju na kapcima.





Nijansa je C04-Rest in the forest, meni je među omiljenima, (jer inače preferiram smeđe nijanse), predivno se blenda na kapcima i traje dugo dugoo :)




Prvi trag je također nanešen suhom tehnikom dok je drugi trag nanešen mokrom tehnikom. Na slici se jasno može vidjeti razlika u nanošenju mokrom i suhom tehnikom i prednost koju mokro nanošenje nosi a to je bolja pigmentiranost, duža trajnost i intenzivnija boja.


I to je to u ovom postu.. :)
 Ostavite komentare, prijedloge,savjete i utiske ;)


Ovdje je i link oficijelne Revelique cosmetics facebook stranice: 
https://www.facebook.com/revelique.ba



Stay tuned.... čujemo se uskorooo <3

četvrtak, 3. listopada 2013.

Najava moje prve recenzije :)


Bliži se vikend, tako da će biti dovoljno slobodnog vremena za prve recenzije, prve slike, swatcheve i ostalo... :)

Zvijezde moje prve recenzije biti će Revelique ruževi za usne, a osim njih biti će još proizvoda, ali to neka ostane iznenađenje :)

Ovo su Revelique ruževi koje ću uskoro recenzirati... ;)